Så er vi tæt på at skulle skrive år 2010. Derfor har vi, som en lille jule-service, vedhæftet vejledninger om arbejdsgangene i Unik Bolig i forbindelse med årsskifte. Materialet er selvfølgelig mest interessant for de mange som også har regnskabsafslutning. Vi anbefaler at materialet også ses igennem af dem som ikke følger kalenderåret.

 

Vejledning, version 4.2.0 - Vejledning, version 4.1.0 - Vejledning, version 1.5.0

 

Det glæder os, at så mange kunder allerede er opgraderet til Unik Bolig 4, version 4.2.0 og kommet godt i gang med brugen og de mange nye funktioner.

 

Vi glæder os til et fortsat godt samarbejde i det kommende år.

 

Bolig-Supporten

 

  

Den 3. og 5. november præsenterede vi den nye version af Unik Bolig 4 for 275 deltagere fra 140 kunder.

 

Præsentationen foregik på Centerbakken i Vejle og i DR’s nye koncerthus i København.

 

Vi havde to fantastiske dage, hvor vi fik lejlighed til at tale med rigtig mange positive medarbejdere fra vores kunder.  
 

Læs mere om de mange nyheder her.

 

 

Se det nye kursusprogram her.

 

Tilmeld dig 3 kurser og betal for 2. Tilbuddet gælder pakken Bolig Intro, Bolig Udvidet og Bolig Ind- og Fraflytning.

 

Som noget nyt tilbyder vi 3 nye kurser - Debitor, Workflow og Rekvisitioner.

 

Du kan tilmelde dig forårets kurser i Unik Bolig 4 her.

 

Vidste du at...

 

... rykkergrundgebyr i 2010 er kr. 255,-. Husk at ændre det i Unik Bolig 4

Læs mere

 

 

... der er mulighed for nemt og hurtigt via guiden Rediger/slet ejendom i Unik Bolig 4, at slette ejendomme, redigere i ejendomsnummer og finansenheds-nummer.

Læs mere

 

 

  

  

 

  

 

 

  

   

 

 

 

 

 

 

 

Unik System Design as  |  Vejle  |  København  |  Telefon 76 42 11 00
» Afmeld nyhedsbrev » E-mail til Unik System Design © 2009 Unik System Design as